Slider

O nas

Nasz Dom Gościnny "Riverside" jest niezwykłym i historycznym miejscem. Został zbudowany jako Synagoga w pierwszej połowie XIX wieku, zlokalizowana w centrum miejscowości. Obiekt przetrwał wojnę. Po wojnie znajdował się tu sklep GS i magazyny. Pod koniec XX wieku został przeznaczony na prywatny dom mieszkalny, w którym mieściła się galeria. Obecnie oferuje noclegi w wyjątkowym miejscu.

 

Dom Gościnny "Riverside" jest położony w samym sercu Mielnika via à vis parku, i tym samym Góry Zamkowej. 120 m (1 minutę piechotą) od obiektu znajduje się Restauracja Nowa Wczasowa, a sklep spożywczy mieści się 270 m (3 minuty piechotą) od obiektu.

 

Pokoje są położone na piętrze, gdzie również znajduje się strefa dla gości z telewizorem i dużą kanapą. Na parterze do dyspozycji gości jest duża sala kominkowa (ze stołami do spożywania posiłków i kanapami do odpoczynku) z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, w pełni wyposażona kuchnia wraz z aneksem kuchennym, w którym również można spożywać posiłki, oraz toaleta.

 

Jest to idealne miejsce dla grup chcących wspólnie spędzić czas, ale równie dobrze poczują się tu goście indywidualni.